Nasze działania

Fundacja PSYCHE – Strefa Pozytywnych Myśli działa od 2016 roku. Od samego początku naszej działalności pomagamy wszystkim, którzy potrzebują wsparcia specjalistów. Nasz zespół to grono wykwalifikowanych lekarzy, psychologów, psychoterapeutów, seksuologów, neuropsychologów. Swoją opieką otaczamy dzieci, młodzież, osoby dorosłe i starsze oraz całe rodziny.
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, umożliwiając dostęp do opieki specjalistycznej wszystkim osobom, które tego potrzebują.
Fundacja PSYCHE – Strefa Pozytywnych Myśli działa w różnych obszarach, chcąc nieść pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna.

LECZENIE SPECJALISTYCZNE

realizujemy bezpłatne formy leczenia, poradnictwa i wsparcia przez konsultacje, psychoterapie

GRUPY WSPARCIA

realizujemy grupy dla osób uzależnionych, ofiar przemocy, a także grupy dla przyszłych mam

EDUKACJA SZKOLNA

podejmujemy działania na rzecz promocji nauki, prowadzimy psychoedukację w szkołach

WSPARCIE PRAWNE

Realizujemy bezpłatną pomoc prawną dla osób doświadczających przemocy w rodzinie.

SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Organizujemy spotkania integracyjne pokoleń ``od przedszkola do seniora`` oraz prowadzimy aktywizację seniorów.

ZDROWOTNE

Prowadzimy działania mające na celu zwiększenie promocji zdrowia, zdrowego trybu życia i odżywiania.

Aktualne realizowane programy:

BEZPŁATNA POMOC
LEGIONOWO

Prowadzenie konsultacji psychologicznych i psychiatrycznych dla mieszkańców Legionowa.

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE:
BEZPŁATNA POMOC

Bezpłatne wsparcie psychologiczne online dla mieszkańców woj. mazowieckiego

BEZPŁATNE
KONSULTACJE

Bezpłatne konsultacje psychiatryczno - psychologiczne oraz grupa wsparcia dla pedagogów z Powiatu Legionowskiego!

MŁODZIEŻ BEZ UZALEŻNIEŃ
KONFERENCJA

Fundacja wraz z Partnerami i Zarządem Województwa Mazowieckiego zaprasza na konferencję już 30. maja.

KAMPANIA SPOŁECZNA
POŁĄCZENI

Fundacja wspólnie z Partnerami Psychoklinika oraz Zarządem Województwa Mazowieckiego

MŁODZIEŻ BEZ
UZALEŻNIEŃ

SZKOLENIA DLA
PEDAGOGÓW

Profilaktyka ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Powiecie Legionowskim w roku 2022

ORGANIZACJA SPOTKAŃ
W SZKOLE

Organizacja spotkań z psychologiem dla młodzieży ze szkół z terenu powiatu legionowskiego w placówkach szkolnych

PUNKT PORADNICTWA
PSYCHOLOGICZNEGO

Punkt poradnictwa psychologicznego dla dzieci, młodzieży i rodzin z Powiatu Legionowskiego pt. „Lepszy start”

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM. DOŁĄCZ DO NAS!

Do realizacji niektórych zadań potrzebujemy ludzi dobrej woli. Dołącz do nas i zostań wolontariuszem.