Misja

Fundacja PSYCHE – Strefa Pozytywnych Myśli powstała, aby wspierać osoby, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie psychiczne. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Mazowsza i nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Naszą misją jest ochrona zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia psychicznego.

Od 2016 roku charytatywnie pomagamy dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym, wspierając swoich podopiecznych oraz ich najbliższych w pokonywaniu trudności dnia codziennego. Udzielamy wsparcia rodzinom, przeciwdziałamy patologiom społecznym oraz uzależnieniom. Przez swoją działalność chcemy szerzyć świadomość społeczeństwa o tym jak bardzo ważne jest zdrowie psychiczne, które ma ogromny wpływ na jakość naszego życia.

Naszym priorytetem jest niesienie fachowej i skutecznej pomocy potrzebującym, dlatego nasze działania oparte są na wieloletnim doświadczeniu i wsparciu najlepszych specjalistów . Cechuje nas indywidualne podejście do każdej osoby, aby w możliwie jak najlepszy sposób zaopiekować się podopiecznym. Staramy się eliminować stygmat problemów psychicznych. Chcemy pokazać, że opieka nad zdrowiem psychicznym stoi na równi z opieką zdrowia fizycznego.

Najnowsze komentarze
Archiwa
Kategorie
Categories
Newsletter
Twitter
Could not authenticate you.
Social Media