Przekaż darowiznę

Drodzy Darczyńcy,

Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli istnieje dzięki Wam!

Otrzymywane darowizny na cele statutowe pozwalają Fundacji działać i rozwijać nowe projekty!

Drogi Darczyńco PAMIĘTAJ! Darowizny przekazane Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym. Osoby fizyczne, rozliczające się za pomocą formularzy PIT, mogą odliczyć do 6% podstawy opodatkowania. Osoby prawne, płatnicy CIT (czyli przedsiębiorstwa itp.), mogą odliczyć do darowizny w wysokości do 10% podstawy opodatkowania. Dowodem przekazania darowizny jest potwierdzenie dokonania wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego (tj. wydruk potwierdzenia przelewu). Na życzenie Darczyńcy, Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli wystawi potwierdzenie przyjęcia darowizny.

Za wszelkie przekazane darowizny dziękujemy!

Wpłać teraz

Numer rachunku bankowego Fundacji PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli

ING BANK ŚLĄSKI: 08 1050 1025 1000 0090 3112 2089

Wykonując przelew bardzo prosimy zwrócić uwagę, aby zgodnie z wymaganiami urzędów skarbowych w tytule przelewu znalazło się słowo darowizna.

W razie potrzeby uzyskania pisemnego potwierdzenia darowizny prosimy o kontakt z Fundacją

E-mail: kontakt@fundacjapsyche.pl