“MŁODZIEŻ BEZ UZALEŻNIEŃ – ODPOWIEDZIALNOŚĆ LEŻY W NAS, DOROSŁYCH” – zapraszamy na konferencję!

Dzięki dofinansowaniu ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego, Fundacja PSYCHE wraz z Poradnią Zdrowia Psychicznego Psychoklinika , Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim Drewnica Sp. z o.o. oraz Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. zorganizowała konferencję „Młodzież bez uzależnień – odpowiedzialność leży w nas, dorosłych”.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów przygotowanych z realizacji tego zadania, czyli webinarów oraz prelekcji z konferencji, które znajdują tutaj >>>

Konferencja dla psychologów, psychoterapeutów, a także rodziców: “Młodzież bez uzależnień – odpowiedzialność leży w nas, dorosłych” odbędzie się już 30 maja! 

Fundacje Psyche – Strefa Pozytywnych Myśli w dofinansowaniu ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego, wraz z Poradnią Zdrowia Psychicznego Psychoklinika, Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim Drewnica Sp. z o.o. oraz Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. serdecznie zapraszają na konferencję „Młodzież bez uzależnień – odpowiedzialność leży w nas, dorosłych”. W planie konferencji znajdziemy takie tytuły prelekcji jak ”Triumf nad traumą, PTSD z uzależnieniem: klucz do prewencji i leczenia młodzieży”, „Nowe uzależnienia – jak skutecznie rozpoznać i zapobiec ryzykom uzależnień od technologii”. Celem konferencji będzie wymiana poglądów, doświadczeń oraz poszerzenie wiedzy o tym, jak efektywnie wspierać młodą osobę i jej otoczenie w kryzysie uzależnienia oraz jak skutecznie zapobiegać uzależnieniu.

W dniu konferencji odbędzie się 7 wartościowych spotkań poprowadzonych przez Ekspertów z dziedziny psychologii i psychoterapii. Pośród Prelegentów nie zabraknie Specjalistów Psychokliniki – prelekcje poprowadzą Arseniy Turliuk i Adam Elżanowski.

Na Uczestników czeka ogrom wiedzy, poczęstunek, a także upominki. Zachęcamy do zapisów poprzez kod QR umieszczony na plakacie lub klikając w link: https://forms.gle/XNsdLF8WiUv7rGvR9

Kontakt mailowy: info@fundacjapscyhe.pl

Kontakt telefoniczny: 572 779 870

Sprawdź szczegółowy Plan Konferencji:

Najnowsze komentarze
Archiwa
Kategorie
Categories
Newsletter
Twitter
Could not authenticate you.
Social Media