Prowadzenie konsultacji psychologicznych, w szczególności dla dzieci i młodzieży będących mieszkańcami Gminy Miejskiej Legionowo 2024

Program realizowany przez Fundację Psyche – Strefa Pozytywnych Myśli dofinansowany z budżetu Gminy Miejskiej Legionowo, skierowany w szczególności do dzieci i młodzieży zamieszkałych w Gminie Miejskiej Legionowo, który obejmuje ważne zagadnienia społeczne jakim są przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.
Realizację programu kierujemy w szczególności do dzieci i młodzieży, będących mieszkańcami Gminy Miejskiej Legionowa, które borykają się z problemami tj.: uzależnienia (alkohol, dopalacze, narkotyki, hazard, multimedia), fobia społeczna, lęk, depresja, nadmierna agresja, złość, zachowania autodestrukcyjne, zaburzenia odżywiania, trudności w relacjach interpersonalnych, problemami z koncentracją i innymi trudnościami natury egzystencjalnej.
Zapraszamy na konsultacje dzieci, młodzież oraz wszystkie osoby poszukujące profesjonalnego wsparcia psychologicznego. Konsultacje realizowane są w sposób stacjonarny w jednym z dostępnych punktów oraz OnLine! Bezpłatne konsultacje psychologiczne i psychiatryczne odbywają się w: 

 Psychoklinika ul. Tęczowa 5 A, 05-123 Chotomów

Więcej informacji na temat realizowanych zadań oraz zapisy pod numerem tel. 512 895 218

 

Program „Prowadzenie konsultacji psychologicznych, w szczególnościdla dzieci i młodzieży będących mieszkańcami GminyMiejskiej Legionowo” został dofinansowany z budżetu Gminy Miejskiej Legionowo.

Program skierowany do mieszkańców Gminy Miejskiej Legionowo.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

 

 

 

W związku ze stanem sanitarno-epidemiologicznym w ramach programów przyjmujemy beneficjentów stacjonarnie w ramach wizyt tj. „psychiatra warszawa”, „psychiatra legionowo” lub online w ramach wizyt „psychiatra online

Więcej informacji udzielimy telefonicznie, zapraszamy do kontaktu!

Najnowsze komentarze
Archiwa
Kategorie
Categories
Newsletter
Twitter
Could not authenticate you.
Social Media