BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHIATRYCZNE I PSYCHOLOGICZNE ORAZ GRUPA WSPARCIA DLA PEDAGOGÓW SZKOLNYCH

Psychoklinika ponownie łączy siły z Fundacją Psyche – Strefa Pozytywnych Myśli. W ramach projektu „Profilaktyka ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży”, dofinasowanego ze środków Powiatu Legionowskiego zapraszamy na: Konsultacje psychiatryczne dla dzieci i młodzieży w wieku 1 – 15 lat* Konsultacje psychiatryczne dla młodzieży w wieku 16 – 17 lat* Konsultacje psychologiczne / psychoterapeutyczne dla...

• Konsultacje psychiatryczne dla dzieci i młodzieży w wieku 1 – 15 lat*

• Konsultacje psychiatryczne dla młodzieży w wieku 16 – 17 lat*

• Konsultacje psychologiczne / psychoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży*

* Liczba miejsc jest ograniczona.

bezpłatne konsultacje psychiatryczne legionowoPonadto, zachęcamy do zapisów do GRUPY WSPARCIA DLA PEDAGOGÓW I PSYCHOLOGÓW SZKOLNYCH W ZAKRESIE WSPIERANIA ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEŻY.

Grupa prowadzona będzie metodą superwizji, opartą na studium przypadku. Na każdym spotkaniu poruszany będzie inny blok tematyczny, np. tendencje samobójcze, zaburzenia lękowe. Tematyka będzie odpowiadać aktualnym potrzebom uczestników. Celem spotkań jest zwiększenie wiedzy i kompetencji uczestników. Spotkania trwające 2 godziny będą odbywać się raz w miesiącu od maja do grudnia.

ZAPRASZAMY NA PIERWSZE SPOTKANIE JUŻ 24.05 o g. 13:00.

UWAGA! Konsultacje i spotkania grupowe odbywają się w Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika w Chotomowie (ul. Tęczowa 5A). Zapisy odbywają się telefonicznie tylko pod numerem 500-676-669.

Fundacja Psyche w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia publicznego: „Profilaktyka ochrony zdrowia psychicznego – zapobieganie zaburzeniom psychicznym i dzieci i młodzieży” w roku 2023 , organizowanego przez Zarząd Powiatu w Legionowie, uzyskała dofinansowanie do przeprowadzenia projektu „Profilaktyka ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży”.