Weź udział w castingu do spotu kampanii społecznej.

Szukamy osób w przedziale wiekowym 14-18 lat. Jeśli masz grupę znajomych, która chciałaby wziąć udział w projekcie – zgłoście się razem!

Fundacja Psyche Strefa Pozytywnych w ramach projektu „Zadbajmy o relacje – psychoedukacja dzieci i młodzieży”, wspólnie z Partnerami Psychoklinika oraz Zarządem Województwa Mazowieckiego, realizuje Kampanię społeczno – informacyjną mająca na celu zwrócenie uwagi na problem jaki wynikł w związku z pandemią COVID19 w sferze relacji, samopoczucia i zdrowia psychicznego naszych dzieci. Realizowana kampania będzie ukierunkowana na zbudowanie pozytywnej atmosfery i zainteresowania tematem i projektem.

Spot będzie polską odpowiedzią na duński film „ALL THAT WE SHARE”, w wersji YOUTH i będzie opowiadało trudnych doświadczeniach, z jakimi muszą mierzyć się młodzi ludzie.

Zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=jD8tjhVO1Tc

Kampanię i nagrania poprowadzi popularny aktor – Artur Barciś.

Jeśli chcesz wziąć udział w kampanii wyślij swoje zgłoszenie na kontakt@fundacjapsyche.pl
Twoje zgłoszenie powinno zawierać:

Wiek
Telefon kontaktowy

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią w odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz oświadczenie, w którym Twój opiekun powinien wyrazić zgodę na udział w spocie kampanii. Wyślij nam skan oświadczenia, a oryginał zabierz ze sobą na nagranie.

Udział w kampanii oraz w castingu jest bezpłatny.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń!

Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Zrealizowano w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego.

👉 👉👉 UWAGA! DODATKOWO W TYM DNIU

Wszystkie osoby, które pojawią się na planie spotu kampanii społecznej mają szanse wziąć udział w castingu do filmu pełnometrażowego, pt. „Więcej”, w reżyserii Bartosza Żmudy.
Szukamy osób do odegrania dwóch z ważniejszych ról:

W rolach głównych wystąpią między innymi Kinga Preis oraz Janusz Chabior.

Zgłoszenia i pytania wysyłaj na adres kontakt@fundacjapsyche.pl