Program „Oparcie w samodzielności”

Różnorodne zaburzenia psychiczne odbijają się na całym życiu osoby nią dotkniętej oraz jej najbliższych. Choroba psychiczna przyczynia się do zaburzenia relacji w rodzinie, w pracy, w szkole i innych sferach społecznych. Chorzy pozbawieni wsparcia i zrozumienia rodziny, a także przyjaciół i innych ludzi, jeszcze bardziej pogrążają się w chorobie, tracąc sens i radość życia.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy program, który obejmuje promocję zdrowia psychicznego ( kampanię  zapobiegającą stygmatyzacji osób z zaburzeniami psychicznymi oraz kampanię zmieniającą niechętnych ludzi wobec nich postaw społecznych), specjalistyczną i fachową pomoc skierowanych do osób dotkniętych chorobami psychicznymi oraz ich rodzinom jak i opiekunom.

W naszym programie uwzględniliśmy ważne zagadnienia społeczne związanie z promocją i profilaktyką zdrowia psychicznego( kampanię  zapobiegającą stygmatyzacji osób z zaburzeniami psychicznymi oraz kampanię zmieniającą niechętnych ludzi wobec nich postaw społecznych) .

W ramach programu realizujemy:

Bezpłatne grupy terapeutyczne        Bezpłatne konsultacje psychizatryczne        Bezpłatne konsultacje psychologiczne

 

Więcej informacji na temat realizowanych zadań oraz zapisy pod numerem tel. 512 895 218

Program „Oparcie w samodzielności” został dofinansowany z budżetu Województwa Mazowieckiego.
Program skierowany w szczególności do mieszkańców Powiatu Legionowskiego.
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Najnowsze komentarze
Archiwa
Kategorie
Categories
Newsletter
Twitter
Could not authenticate you.