Ochrona Zdrowia Psychicznego w czasie pandemii w Legionowie 2021

Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju i rozwojem sytuacji zagrożenia spowodowanej koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującej chorobę o nazwie COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo psychiczne mieszkańców miasta Legionowo, realizuje projekt pt. „Ochrona Zdrowia Psychicznego w czasie pandemii w Legionowie”  dofinansowany z budżetu Gminy Miejskiej Legionowo. Projekt zakłada realizowanie punktu pomocy psychiatryczno-psychologicznego dla mieszkańców miasta Legionowo w formie konsultacji ONLINE i telefonicznie, a także w formie stacjonarnej w punkcie zlokalizowanym w Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO w Chotomowie ul. Tęczowa 5A . Punkt pomocy psychiatryczno -psychologiczny czynny jest w dni pracujące w godzinach od 13:00 do 21:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.  W tych godzinach umożliwiamy mieszkańcom miasta Legionowo dostęp do specjalistycznej pomocy lekarzy psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

Więcej informacji na temat realizowanych zadań oraz zapisy pod numerem tel. 512 895 219

Program „Ochrona Zdrowia Psychicznego w czasie pandemii w Legionowie” został dofinansowany z budżetu Gminy Miejskiej Legionowo
Program skierowany w szczególności do mieszkańców Gminy Miejskiej Legionowo.
UWAGA! Czas trwania projektu ograniczony!