BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE I PSYCHIATRYCZNE ORAZ INFOLINIA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ

Fundacja Psyche – Strefa Pozytywnych Myśli w ramach realizowanego zadania „Wsparcie i profesjonalna pomocą psychologiczna dla mieszkańców województwa mazowieckiego” dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewody Mazowieckiego zaprasza do korzystania z: BEZPŁATNYCH KONSULTACJI PSYCHIATRYCZNYCH I PSYCHOLOGICZNYCH: konsultacje psychiatryczne dla dzieci (wiek 1-15 lat) konsultacje psychiatryczne dla młodzieży (wiek dzieci 16-17 lat) konsultacje psychiatryczne dla dorosłych konsultacje psychologiczne dla dzieci...

• BEZPŁATNYCH KONSULTACJI PSYCHIATRYCZNYCH I PSYCHOLOGICZNYCH:
  1. konsultacje psychiatryczne dla dzieci (wiek 1-15 lat)

2. konsultacje psychiatryczne dla młodzieży (wiek dzieci 16-17 lat)

3. konsultacje psychiatryczne dla dorosłych

4. konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży

5. konsultacje psychologiczne dla dorosłych

Zachęcamy do umawiania wizyt poprzez formularz internetowy, kontakt mailowy, telefoniczny lub osobiście. Konsultacje odbywają się w placówkach poradni: Psychoklinika – Poradnie Zdrowia Psychicznego – Warszawa Bielany, Warszawa Białołęka i Chotomów k. Legionowa.

• INFOLINII POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ

Dzięki bezpłatnej infolinii pomocy psychologicznej możesz skorzystać z kontaktu z profesjonalistami – psychologami, psychoterapeutami Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika.

Telefon czynny od 07.09 do 29.12 w dni robocze w godzinach 17.00-19.00. Zachęcamy do kontaktu.